Євроатлантична інтеграція
Євроатлантична інтеграція, питання вступу України до НAТО – достатньо контроверсійне питання державної політики. Традиційною вже стала дискусія стосовно того, бути чи не бути Україні в альянсі.

Різноманітні соціологічні дослідження постійно демонструють, що суспільство загалом має замало об’єктивної інформації про Північноатлантичний альянс, а відтак налаштоване до нього переважним чином негативно.

В Україні продовжує спостерігатись недостатній відсоток прихильників вступу країни до НАТО, що не дозволяє державним органам влади проводити ефективну політику спрямовану на наближення України до структур євроатлантичної безпеки.

Аналіз процесу інформування щодо вступу України до НАТО свідчить, що в Збройних Силах України, продовжується одноманітне доведення до військовослужбовців загальної інформації про НАТО (що, де, коли відбулось), яке не враховує збільшені вимоги в отриманні чіткої та зрозумілої інформації з цього питання. Постійний діалог, пояснення переваг, які може дати для України курс на євроатлантичну інтеграцію залишається поза межами інформаційної компанії.
  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  Next 
  •  End 
  • »
Page 1 of 2

Оборонний вісник

Оборонний вісник
22.05.2012 | ЦВППБ
Оборонний вісник 04/2012





 
 
 

Announcement

Останні теми на Форумі

Opinion survey

Яка чисельність ЗСУ повинна бути у 2015 році, враховуючи існуючі для України виклики та загрози, економічні можливості держави та стан ЗСУ: